Audyt SEO

Sprawdź ile możesz maksymalnie wycisnąć ze swojej strony

Audyt pozycjonowania – z nami kompleksowo dostosujesz swoją stronę do wymogów wyszukiwarek Google!

Każda strona, którą bierzemy pod swoją opiekę w ramach pozycjonowania musi przejść etap audytu SEO. Jest to bardzo szczegółowa analiza stanu witryny oraz sporządzenie wytycznych co do proponowanych i koniecznych zmian, które powinien wprowadzić klient lub osoba, która zajmuje się pozycjonowaniem danej strony. Nasze spostrzeżenia są również praktyczne ze względu na poprawę autorytetu i atrakcyjności danej strony.

Audyt strony – jasny system rozliczania

Audyt pozycjonowania dla naszych klientów wykonujemy w ramach współpracy, a jego koszty wliczone są w cenę usługi. Niezwykle ważne w tym procesie są także linki prowadzące do strony Klienta, dlatego też sprawdzamy ich profil i oceniamy przydatność, by robot Google uznał daną domenę za w pełni naturalną i popularną wśród użytkowników.

Wykonujemy także jednorazowy audyt strony dla firm, które chciałyby ocenić wyniki pracy innej firmy pozycjonującej i potrzebują w tym celu niezależnej opinii ekspertów. Koszt takiego audytu ustalamy indywidualnie z klientem – jego cena zaczyna się od 1000 zł.

Chętnie udostępnimy Państwu nasze referencje – jesteśmy czołową Firmą, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Poznaniu!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

Audyt strony internetowej jest konieczny jeszcze z kilku powodów:

Dostosowanie strony WWW

do ciągle zmieniającego się algorytmu wyszukiwarki,

Opracowanie strategii

która z czasem przyczyni się do wzrostu pozycji

Ułatwienie pozycjonowania witryny

w dłuższej perspektywie czasu (czyścimy domenę ze zbędnych elementów oraz szkodliwych dla pozycjonowania treści, np. powielonych tekstów).