Page Rank

Avatar
marrzec
Dodałem dzisiaj stronę na świeżutkiej domenie (przeniesioną na nowy adres dwa tygodnie temu). Niektóre źródła podają, że ma PR: 3 (bieżący), inne korzystają ze statystyk aktualizowanych co kwartał i zgodnie z nimi strona ma nadal PR: 0.

Udało mi się ją dodać, została zatwierdzona przez moderatora (czyli niby jest widziana jako mająca PR: 3) i właśnie jest indeksowana, ale niestety w moim panelu wyświetla się jako mająca PR: 0 i prawdopodobnie kupujący linki też zobaczą PR: 0.

Trochę mnie martwi, że kupujący mogą uznać moją witrynę za mniej wartościową i nie chcieć kupić u mnie linków lub uznać cenę za zbyt wysoką. Czy słusznie? A jeśli tak, to czy istnieje możliwość zaktualizowania PR?
Avatar
Linkolo
Podczas dodawania strony do systemu PR sprawdza człowiek i widocznie on zauważył PR=3 natomiast w systemie PR jest sprawdzany w późniejszym terminie przez automat i być może on wykrył PR=0 lub jeszcze jego nie sprawdził.
Za chwilę zaktualizujemy PR.
Avatar
tomala
Mam podobną sytuację - błędnie odczytany PR. Strona dodana do systemu 30.09.2015. Sytuację zgłosiłem emalem 9.10.2015, ale pozostał bez odpowiedzi.
Avatar
Linkolo
Rzeczywiście od jakiegoś czasu pojawiają się problemy z aktualizacją PR. Dzisiaj zrobiliśmy pełną aktualizacje i teraz dane powinny się zgadzać.
Avatar
tomala
Rzeczywiście przez kilka dni dane się zgadzałay, ale znów PR-ki nie zgadzają się.
Avatar
Linkolo
Poprawiliśmy PR dla tej strony, w której się nie zgadzał i teraz już nie powinno być z nią problemów.
Jeśli chcesz dodać post musisz się zalogować.